ЗСУ просунулися вперед на південь від Роботиного

На Мелітопольському напрямку (південніше міста Оріхів Запорізької області) бійці Збройних сил України просунулися вперед на південь — зі сторони нещодавно звільненого села Роботине в бік сусідньої окупованої Новопрокопівки.

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронті за минулу добу повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), вказавши, що Силам оборони потрібно подолати ще вісімсот метрів на шляху до Новопрокопівки.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» у своєму звіті за 22 вересня констатує певний паритет сил на цій ділянці фронту:

«Тривають важкі зустрічні бої. Кацапи ввели значні резерви на початку місяця, враховуючи їх тип, було дивно очікувати, що вони будуть сидіти в обороні. Інформація про пробиття ліній (Суровікіна) є лише інформаційною спекуляцією. Ворог має ешелоновану оборону, яка не закінчується за останнім окопом».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016 - 13:47
Вся мебель безжалостно испорчена, обои порваны, а ковер весь в затяжках – так ваш котик точит коготки? Что делать?! Существует множество методов, которые должны помочь защитить свой дом от пушистого ...

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015
Немало лет прошло после развала ...

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015
Многие сталкивались с проблемой мойки ...