ЗСУ просунулися вперед на Мелітопольському напрямку

На Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області) бійці Сил оборони минулої доби продовжували ведення наступальної операції, завдаючи російським окупантам втрат в живій силі та техніці.

При цьому наші захисники відбили атаки загарбників в районі окупованого Вербового (наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів).

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував незначне просування ЗСУ біля окупованої Нестерянки. Дивись для порівняння скриншоти його карти за 24 та 25 жовтня; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили місце нашого просування вперед.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голодные бездомные собаки обглодали кроссовер Toyota (видео)

02.10.2015 - 19:07
На первый взгляд, паркетник Toyota RAV4 с разнесенным «в щепки» передком – жертва незадачливого водителя, перепутавшего педали на парковке. На самом же деле автомобиль пострадал от своры голодных бездомных псов. ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...