ЗСУ просунулися вперед на Мелітопольському напрямку

На Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області) бійці Сил оборони минулої доби продовжували ведення наступальної операції, завдаючи російським окупантам втрат в живій силі та техніці.

При цьому наші захисники відбили атаки загарбників в районі окупованого Вербового (наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів).

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував незначне просування ЗСУ біля окупованої Нестерянки. Дивись для порівняння скриншоти його карти за 24 та 25 жовтня; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили місце нашого просування вперед.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018 - 15:56
Со второй попытки эпатажная российская певица Любовь Успенская смогла добраться из Москвы в Омск. В первом случае артистку сняли с рейса из-за потасовки с бортпроводницей. Сама певица заявила позже, что ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...