ЗСУ просунулися вперед на Мелітопольському напрямку

Бійці Збройних сил України просунулися вперед на Таврійському напрямку. Про це в зведенні, оприлюдненому о 18:55 в своєму Телеграм-каналі, без подробиць заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Таврійський напрямок – це лінія фронту в Запорізькій області і в південній частині Донецької (до Горлівки). В нього входять Мелітопольський, Бердянський, Вугледарський, Мар’їнський та Авдіївський піднапрямки.

Генеральний штаб ЗСУ у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин третього жовтня серед вищезгаданих піднапрямків наші наступальні дії зафіксував лише на Мелітопольському (західна частина Запоріжжя), але також без конкретики.

Нагадаємо, саме там знаходиться наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів. Швидше за все, вказане Олександром Тарнавським просування сталося саме там.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015 - 10:41
В четверг вечером в городе Сватово начали взрываться боеприпасы на складе воинской части. МВД и спасатели приступили к локализации ЧП. Площадь пожара составляет около 9 тысяч квадратных метров. ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...