ЗСУ просунулися вперед на Мелітопольському напрямку

Минулої доби бійці Сил оборони продовжили ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області): «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

При цьому російські окупанти на цій ділянці фронту здійснили безуспішні наступальні дії в районі вільної Новоданилівки (південніше Оріхова).

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування наших захисників в цьому ж районі північніше і східніше окупованого села Роботине.

Дивись для порівняння мапи за восьме та дев’яте серпня; на останній ми умовно синіми стрілочками позначили звільнені території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Париже протесты с применением насилия и поджогами: видео

12.02.2017 - 20:57
В Париже вновь протесты с применением насилия и поджогами, что в последние годы, к сожалению, стало обычным явлением. На сей раз поводом стал случай, который произошел 2-го февраля в парижском пригороде ...

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец ...

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015
Побеленные деревья в нашей стране ...