ЗСУ просунулися вперед на Луганщині і звільнили Новоєгорівку

На Лиманському (Кремінському) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах Серебрянського лісництва та Білогорівки.

Крім того, загарбники завдали авіаційного удару біля Григорівки Донецької області. А з артилерії обстрілювали Невське і Білогорівку Луганської області та Торське, Верхньокам’янське, Спірне Донецької.

Про це в сьогоднішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» , серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

В свою чергу, вітчизняний авторитетний військовий укладач фронтових мап «DeepState» зафіксував просування Сил оборони в північній частині Лиманського напрямку.

Дивись для порівняння його карти від 27 та 29 липня. На останній ми синіми стрілочками умовно позначили первинно звільнені території.

Нагадаємо, в липні ворог зумів тут захопити три маленькі села: Новоєгорівку, Надію і Сергіївку. Днями наші захисники відбили Надію. А сьогодні «DeepState» вказав на первинне звільнення і Новоєгорівки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015 - 16:10
Есть выражение – живут как кот с собакой. Так вот, его первоначальное значение опровергли. Собчёнка попала в беду. Не известно, каким образом она оказалась закрыта в сарае со слегка потрепанной ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...