ЗСУ просунулися вперед на Лиманському напрямку

Бійці Збройних сил України «нещодавно» підтверджено просунулися вперед в районі окупованого міста Кремінна Луганської області (Лиманський або Кремінський напрямок).

Про це без географічної і часової конкретики в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині і в сусідніх районах Донеччини і Харківщини, звернув увагу на повідомлення рашистських «воєнкорів» про наступ Сил оборони в Серебрянському лісництві (Кремінському лісі).

Очевидно, це ж мав на увазі і ISW. На оприлюдненій рашистами мапі блакитними стрілочками показано напрямки ударів наших захисників. Таким чином вони намагаються завадити ворогу тиснути з півночі на нескорену Білогорівку.

З попередніх новин відомо, що важливу, якщо не ключову роль в нашому контрнаступі на цій ділянці фронту відіграє дванадцята окрема бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015 - 20:27
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить в любое время года, повязав его на шею или на голову. В наше время это популярный аксессуар как в среде молодежи, принадлежащей к различным субкультурам, ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...