ЗСУ просунулися вперед на Кремінському напрямку

Бійці Сил оборони продовжують розвивати успіх в районі сіл Терни і Ямполівка на північному сході Донецької області (Лиманський або Кремінський напрямок).

Про це спочатку (о 17:27) більш завуальовано у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Під Тернами ми ще не сказали своє останнє слово, успіхи на цій ділянці тривають, вийшло надломити орків, детальніше згодом».

Але тут же (о 17:29) докладніше про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Лугащині та в прилеглих районах Донеччини і Харківщини:

«ЗСУ продовжують відтискати кацапню від села Терни і мають чергове просування. І схоже, що це ще не кінець. Наноситься ураження по позиціях, на які кацапи намагаються зайти — це їхні передові позиції, які знаходяться вже досить близько з нашими. Чекаємо гарних новин і надалі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016 - 11:55
Винничане не обошли внимание шестой кастинг 7 сезона «Х-фактора» на телеканале СТБ. В отборочном туре, состоявшемся 1 октября, успешно себя показали жюри достаточно известная в областном центре группа The Hypnotunez и обычный ...

Как ухаживать за стиральной машиной

13.11.2016
Вы переживаете за вашу стиральную ...