ЗСУ просунулися вперед на Херсонщині

Бійці Збройних сил України незначно просунулися вперед на окупованому (лівому) березі Дніпра в Херсонській області. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у зведенні за 26 жовтня про цю ділянку фронту зазначив: «Рекомендуємо чекати офіційних коментарів».

Це однозначний натяк на якісь зміни, однак свою актуальну мапу на Херсонському напрямку «DeepState» не змінив.

З попередніх новин відомо, що ЗСУ розширили контрольовану територію на лівому березі Дніпра, утримують частину села Кринки та підійшли впритул до інших сіл.

Однак про масштабний наступ говорити не доводиться, оскільки Сили оборони не можуть перекидати через Дніпро важку бронетехніку, артилерію та боєприпаси до них. Наші ударні групи діють під прикриттям артилерії з правого вільного берегу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создали спецпатрон к дробовику для борьбы с легкими беспилотниками: видео

25.03.2017 - 14:12
Беспилотные летательные аппараты все чаще используют в боевых условиях, поэтому ученые всего мира ищут новые средства для их нейтрализации. Портал thefirearmblog.com сообщил о том, что ВВС США закупили партию специальных ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...