ЗСУ просунулися вперед на двох локаціях на Запоріжжі

Досить рідко Генеральний штаб Збройних сил України у своїх зведеннях вказує конкретні географічні локації, говорячи про хід нашого контрнаступу. Однак у сьогоднішньому ранковому звіті він вказав, що Сили оборони здобули частковий успіх північніше окупованих сіл Копані та Новопрокопівка.

Мова за наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів Запорізької області на Мелітопольському напрямку (в районі нещодавно звільненого Роботиного).

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму зведенні за минулу добу фактично підтвердив інформацію ГШ ЗСУ, пояснивши, на яких підставах.

Геолоковані відео показують, що російські окупанти обстрілюють лісосмуги на північний схід Копанів, в яких нещодавно вони самі розташовувалися. Те саме стосується опорного пункту на північний схід від Новопрокопівки. Однак цю територію «DeepState» включив в сіру зону ще раніше, оскільки цей опорник вже кілька разів переходив з рук в руки.

Тому на актуальній мапі «DeepState» розширив сіру зону тільки в районі Копанів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин повредил палец на татами: видео курьеза

15.02.2019 - 01:09
С президентом России Путиным произошел казус в Сочи, где он принял участие в тренировке дзюдоистов. Во время постановочного спарринга с олимпийским чемпионом Бесланом Мудрановым он повредил палец на руке. Было ...

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015
Британская компания представила инновационный материал ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...