ЗСУ просунулися вперед і знищили ворожі танки на Лиманському напрямку

На Кремінському (Лиманському) напрямку і Збройні сили України і російські окупанти здійснили підтверджені просування вперед. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Варто зазначити, що це досить велика ділянка фронту. Але за пів дня ми не побачили інформації в альтернативних джерелах, яка б підтверджувала дані ISW бодай за одну зі сторін.

Зате Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Харківський і Луганській областях, а також на північному сході Донеччини, оприлюднив два відео, на яких наші захисники знищили ворожу техніку на двох мабуть самих гарячих точках Лиманського напрямку: танк і бойову броньовану машину біля недосяжних для ворога Тернів і ще один танк поруч з нескореною Білогорівкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...