ЗСУ просунулися вперед до Кліщіївки

Вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» практично згоден з американським Інститутом вивчення війни (ISW) в тому, що тактичні локальні контрудари Збройних сил України під Бахмутом припинилися.

В своєму звіті за шістнадцяте травня минулої ночі «DeepState», зокрема, написав: «Бахмутський відтинок — кацапи продовжують штурмові дії в місті Бахмут, бої тривають, результат невідомий. Тривають бої в урочищі Ступки та південніше Іванівського, результат невідомий».

А вже в обід він оновив свою мапу, де же показав ті результати, про які вночі ще не знав. ЗСУ незначно просунулися до Кліщіївки, але про звільнення села говорити не доводиться.

Натомість ворог помітно просунувся в самому місті. В принципі, по площі ці території співставні. Підтвердила це просування ворога й заступник міністра оборони Ганна Маляр. Також у себе в телеграм вона відзначила: «звільнені останніми днями у передмісті майже 20 квадратних км — не втратили. Рухаємось далі. На окремих ділянках маємо просування».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Назван худший пулемёт всех времён (видео)

10.02.2016 - 20:31
Им стал французский ручной пулемет системы Шоша (Fusil-Mitrailleur Chauchat Mle 1915 CSRG) Этот принятый на вооружение в 1908 году французский пулемет с забавным для слуха названием и запоминающимся внешним видом ...

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015
У китайского самосвала на ходу ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...