ЗСУ просунулися вперед біля Кремінної

На Лиманському (Кремінському) напрямку Луганської області російські окупанти «намагаються відновити втрачене положення». Так досить розмито в ранковому звіті Генерального Штабу Збройних Сил України, серед іншого, доповів його речник Андрій Ковальов.

Більш конкретні його слова про те, що наші захисники на цій ділянці фронту відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Стельмахівка, Червонопопівка і Серебрянське Луганської області.

Можливо, авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» пояснив інтригуючі слова Андрія Ковальова: «Ворог відступає в лісах біля Кремінної. Уточнено просування лінії фронту в лісі біля Кремінної».

Дивись для порівняння скріни мапи від дев’ятнадцятого та двадцятого грудня; на останньому ми умовно стрілочками позначили це місце. Однак при цьому зауважимо, що спірна сіра зона ближче до Кремінної не просунулася — ЗСУ взяли під свій постійний контроль значну її частину під містом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016 - 14:04
Со ссылкой на турецкое издание Harriyet российские издания заявили о «блокировании» 7 тысячами военнослужащих военной базы НАТО вблизи Аданы еще поздно вечером 30 июля. Чтобы несколько разрядить ситуацию министр по ...

Дальнобойщики помогли спасти груз и машину коллеги (видео)

27.12.2015
Дорога, тем более дальняя, сопряжена ...