ЗСУ просунулися вперед біля Кам’янського

Бійці Збройних сил України просунулися вперед біля Кам’янського Запорізької області (Мелітопольський напрямок). Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за сьоме та восьме лютого, на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили звільнену територію, на якій встигли закріпитися наші захисники. Раніше це була сіра зона.

У свою чергу, об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької) повідомив, що минулої доби втрати загарбників в живій силі на цій ділянці фронту склали 417 осіб.

Крім того, наші захисники знищили дванадцять бойових броньованих машин, одинадцять артилерійських систем, вісім автомобілів, три одиниці спеціальної техніки і два склади боєприпасів інтервентів.

Також збиті або нейтралізовані ворожі 224 безпілотні літальні апарати різних типів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США мужчина поджег себя протестуя против Трампа: видео

18.01.2017 - 16:56
Согласно данным соцопросов, на данный момент избрание Дональда Трампа президентом не поддерживают более 51% американцев, поддерживают всего около 40%. Это самый худший результат за многие десятки лет. Плюс уже 50 ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения ...

Такого смешного гола вы еще точно не видели! (видео)

09.10.2015
В истории футбола множество курьезных ...