ЗСУ просунулися під Бахмутом ще на один кілометр

Сили оборони розвивають успіх на Бахмутському напрямку. Принаймні, про це сьогодні вранці повідомив боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». 

Так, він «жирно натякнув» на наше просування вперед ще на один кілометр, але не вказав де саме. Але дав зрозуміти, що не в самому місті, до якого черга ще дійде: «Про наш успіх: фланги — лише початок».

Паралельно Телеграм-канал «ФРОНТ» фактично написав про те саме: «Фланги у росіян під Бахмутом ще більше посипались. Сподіваємось, офіційно хтось розкаже деталі, коли буде можна, але тактично ця операція увійде в історію».

Нагадаємо, вчора командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський розповів, що на деяких ділянках фронту під Бахмутом наші війська відтіснили окупантів на 2 км.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...

Как ухаживать за стиральной машиной

13.11.2016
Вы переживаете за вашу стиральную ...