ЗСУ просунулися під Бахмутом ще на один кілометр

Сили оборони розвивають успіх на Бахмутському напрямку. Принаймні, про це сьогодні вранці повідомив боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». 

Так, він «жирно натякнув» на наше просування вперед ще на один кілометр, але не вказав де саме. Але дав зрозуміти, що не в самому місті, до якого черга ще дійде: «Про наш успіх: фланги — лише початок».

Паралельно Телеграм-канал «ФРОНТ» фактично написав про те саме: «Фланги у росіян під Бахмутом ще більше посипались. Сподіваємось, офіційно хтось розкаже деталі, коли буде можна, але тактично ця операція увійде в історію».

Нагадаємо, вчора командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський розповів, що на деяких ділянках фронту під Бахмутом наші війська відтіснили окупантів на 2 км.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...

«Динамо» разгромило «Верес»: видео

22.04.2018
Киевское «Динамо» в рамках чемпионата ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...