ЗСУ просунулися на пів кілометра до Кліщіївки

Десантники Збройних сил України просунулися на Бахмутському напрямку на пів кілометра вперед, звільнивши лісосмугу біля окупованого села Кліщіївка південніше Бахмута.

Спочатку (о 20:48 вчора) дещо зашифровано про це заявив боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Південніше мінімум +500 метрів, чому занижують постійно офіційно, мені невідомо».

Вже сьогодні о 0:28 трохи детальніше у Телеграм-каналі «Говорять снайпер» про це розповів боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої ОШ бригади ЗСУ Осман: «Наші десантники сьогодні зайняли орківську лісосмугу і просунулися трохи більше 500 м в напрямку Кліщіївки».

А через кілька хвилин це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» підтвердив нардеп і фронтовий волонтер Юрій Мисягін: «У напрямку Кліщіївки продовжується успішне просування українських підрозділів. Десантники сьогодні зайняли чергову лісосмугу і просунулися трохи більше 500 метрів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016 - 05:27
Надежда Савченко не только не против провести переговоры с главарями ЛДНР, но еще и высказалась за амнистию террористам.  Она высказалась за то, что всем террористам-сепаратистам Донбасса нужно сделать полную амнистию. ...

Единственная в Украине «школа звонарского искусства»

21.10.2015
Единственная в Украине «школа звонарского ...

Мужики сделали и успешно испытали мусоромет (видео)

26.07.2015
Лучшие инженеры бьются над тем, ...