ЗСУ просунулися на нові позиції на Запоріжжі

Російські окупанти десятого листопада продовжували наступальні операції на заході Запорізької області (Мелітопольський напрямок), і на деяких ділянках мали певний успіх.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну без особливих подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування Збройних сил України на цій ділянці фронту південніше звільненого минулого літа Роботиного.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за дев’яте та десяте грудня; на останньому ми синьою стрілочкою позначили місце розширення сірої зони в бік ворога. Тобто, наші захисники ще не закріпилися на цій позиції.

Даний успіх ЗСУ не компенсує наш нещодавній відступ в цьому районі, зате свідчить про те, що ворог отримує сильний спротив.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Винницей в Калиновке взрываются снаряды на крупных артиллерийских складах: видео

26.09.2017 - 22:59
На Винничине перед Калиновкой — между собственно Калиновкой и Сальником — взрываются склады с боеприпасами. Корреспондент выехал на место событий. Пока известно, что эти склады очень большие. Крупнее, чем в ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...