ЗСУ просунулися на нові позиції на Запоріжжі

Сили оборони здобули успіх в районі нещодавно звільненого Роботиного попри те, що російські окупанти завдали по селу авіаційний удар.

«Знищують ворога та крок за кроком звільнюють окуповані території… Витісняють противника із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах», — повідомив про ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин 12-го вересня.

Загалом Сили оборони вели наступальні дії і змогли просунутися вперед в районах Бахмута, під Донецьком, на стикові Запоріжжя і Донеччини (Бердянський напрямок) та на заході Запорізької області (Мелітопольський). Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Цікаво, про три з чотирьох вказаних локацій ми вже знайшли і оприлюднили альтернативні і більш детальні підтвердження. А от, що сталося, на Бердянському напрямку, так і не знаємо.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Что значат итоги выборов в России для Донбасса: видео, которое взбесило ольгинских троллей

21.03.2018 - 22:48
Известный волонтер, журналист и блогер Денис Казанский снял видео на тему «Что значат итоги выборов в России для Донбасса». Денис показал, что, невзирая на падение уровня жизни в России, Путин ...

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...