ЗСУ просунулися на Луганщині

Як знайти розумне поєднання між вірою в Збройні сили України та перемогу і реальною ситуацією на фронті? Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай сьогодні вранці заявив, що наші захисники потрохи просуваються в бік Сватового та Кремінної. Однак друга частина цього повідомлення не підтверджується іншими не менш серйозними джерелами.

Речник Генерального Штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов в ранішньому звіті розповів, що в Луганській області наші воїни відбили ворожі атаки на села Новоселівське (північно-західніше Сватового) і Білогорівку (південно-західніше Кремінної).

Мало того, якщо на Куп’янському (Сватівському) напрямку противник «тримає оборону раніше зайнятих рубежів» (це формулювання, до речі, допускає можливість наступу ЗСУ), то на Лиманському (Кремінському) «ворог зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій» (значить, ми захищаємося).

Паралельно на цій ділянці фронту агресор минулої доби вів артилерійські обстріли по районам Кам’янки, Куп’янська, Табаївки, Крохмального та Берестового Харківської області; Макіївки, Невського, Білогорівки Луганської; Ямполівки і Торського Донецької.

В свою чергу, ресурс «DeepState» в своєму останньому зведенні, зокрема повідомив: «На Сватівському напрямку бої тривають, про зміни невідомо».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017 - 18:50
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю сессию Львовского облсовета. Не дождавшись очереди рассмотрения их вопроса, они ворвались в сессионный зал и потребовали, чтобы депутатский корпус немедленно проголосовал за их обращение. Глава ...

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня ...

Кошка привела котят к своему другу псу (видео)

11.12.2015
Иногда кажется, что созерцание того, ...