ЗСУ просунулися ближче до Кремінної і Сватового

На Лиманському (Кремінському напрямку) російські окупанти намагаються покращити своє тактичне положення. При цьому наші захисники минулої доби відбили ворожі атаки в районах Стельмахівки та Серебрянського лісництва. Про це в ранішньому зведенні, серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні розповів про успіхи ЗСУ на цій ділянці фронту: «Усі атаки росіян на Білогорівку, Торське чи на захід від Сватового закінчилися провально та вичерпали значні людські ресурси (агресора). Водночас сіра зона підійшла на 2 км до південних околиць Кремінної, а за 5 км на північ від неї тривають активні бої, в яких ЗСУ зуміли не тільки зберегти контроль над Червонопопівкою, а й розвинути успіх».

Також «Донбас Оперативний» має гарні новини і з Сватівського (Куп’янського) напрямку: «На північ від Сватового Сили Оборони поступово просуваються в напрямку Нижньої Дуванки. У самому Сватовому знищили базу вагнерівців». 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018 - 13:15
В сети становится популярным видео, на котором курсантки учебного центра Госпогранслужбы Украины в своей комнате танцуют в одном белье и с погонами. Поведение пограничниц уже вызвало двоякое отношения в среде ...

Россиянка из «Айдара» облила Ляшко помидорным соком: видео

08.12.2016
Россиянка Юлия Толопа, которая фактически ...