ЗСУ просунулися біля Новоселівського в напрямку Сватового

Збройні сили України просунилися вперед в районі Новоселівського на Сватівському напрямку (по трасі на Сватово). Це зафіксував на свої мапі авторитетний укладач фронтових карт і воєнний аналітик «DeepState».

Дивись для порівняння мапи за одинадцяте й дванадцяте березня; на останній ми синьою стрілочкою позначили місце нашого просування.

Тим часом, треба визнати, що зимово-весняний наступ російських загарбників має для них певні територіальні успіхи, в першу чергу на Бахмутському напрямку, де окуповані більше десятка населених пунктів і вже половина самого Бахмута.

Також інтервенти захопили щонайменше п’ять населених пунктів навколо Авдіївки (північніше Донецька), різко посиливши загрозу оточення міста. Відтіснили Сили оборони від Кремінної. Просунулися в Мар’їнці і до сусідньої Побєди під Донецьком. Захопили пару сіл біля Дворічної на Куп’янському напрямку.

Звичайно, ворог зазнає великі втрати, засипаючи наші позиції «гарматним м’ясом». Але, схоже, що достатня частина росіян до цього готова і вважає такі втрати виправданими.

До того ж ми теж маємо втрати. Вони менші кількісно, але для українського суспільства незрівнянно болючіші, ніж для імперських росіян.

Тому в підсумку сформуємо докір нашим союзникам, які запізніло відреагували на російську мобілізацію і несвоєчасно збільшили підтримку ЗСУ. Важко судити, чи буде наш контрнаступ, тут аби зупинити наступ ворога.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

 Богдан Совык зажигал с Бонни Тайлер

20.12.2015 - 12:40
Bonnie Tyler и Богдан Совык — If You Were A Woman — (Х-Фактор 6) — Седьмой Прямой Эфир (19.12.2015) ...

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...