ЗСУ просунулись вперед на Луганщині, – Гайдай

Траса Сватове – Кремінна практично перебуває під контролем Збройних сил України. Заявивши про це, голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай відмовився називати звільнені населені пункти, закликавши зберігати інформаційну тишу та чекати повідомлення від Генерального штабу ЗСУ. Дивись скрін.

Погодьтеся, це відверто суперечлива заява, оскільки Сергій Гайдай порушує ту саму тишу, яку пропонує всім дотримуватися. Тим паче, що останні кілька тижнів реального просування на цій ділянці фронту за даними авторитетних укладачів карт «deepstatemap.live» та «liveuamap.com» немає. Загалом за їхніми даними, ЗСУ наблизилися до траси південно-західніше Сватово. Дивись скріни мап.

Зрозуміло, що Сергій Гайдай хоче заперечити особисто Путіну, котрий скрізь хвалиться повністю окупованою Луганською областю, хоча це не відповідає дійсності – під час вересневого стрімкого контрнаступу ЗСУ звільнили понад десяток сіл Луганщини на межі з Харківщиною та північною Донеччиною.

«Незважаючи на погану погоду, суцільні зливи кілька днів підряд, все одно, просування є, невелике, але є», — голова ЛОВА сподівається, що наступного тижня військові дозволять поділитися деякими фото і відеоматеріалами зі звільнених районів Луганщини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019 - 12:11
Рабиновичу на двери какая-то сволочь написала слово из трех букв! Рабинович стирать его не стал, просто впереди приписал «Большой»! И как изменился смысл! Как заиграла надпись! — Как же хочется ...

Появилось полное видео задержания Саакашвили

13.02.2018
На странице в Фейсбук Михаила ...