ЗСУ просунулись в напрямках Сватово і Кремінної

В Луганській області під українським прапором вже дванадцять населених пунктів, заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. Додамо від себе, що ще кілька населених пунктів перебувають в сірій зоні, і є первинно звільненими.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів, що ЗСУ ведуть наступ на Сватово кліщами: з півночі (з Новоселівського та Кузьомовки) та півдня (з Кармазановки). Так само кліщами ЗСУ наступають на Кремінну. Дивись скрін і мапу від «deepstatemap.live», на якій ми умовно стрілочками показали вказані напрямки наступу.

«Донбас Оперативний» стверджує: «Бої завзяті, але ЗСУ продовжують рухатися вперед».

Тим часом рашисти запустили фейк про те, що Офіс президента України начебто вимагає від Головнокомандуючого ЗСУ Валерія Залужного взяти до Нового року Сватово та Сєвєродонецьк: «Щоб переломити негативний тренд на Заході з мирними переговорами».

Насправді рашисти переоцінюють той самий тренд, що публічно підкреслюють ключові західні політики – ніхто на Україну з перемовинами особливо не тисне. Мало того, ключові гравці стверджують, що російські війська мають залишити територію України, тільки після цього можливі переговори. Це саме каже й президент Зеленський.

Зрештою, звільнення цієї осені третини Харківської області, Лиману в Донецькій області та правобережної Херсонщини вже довели всьому світу (в тому числі всім в Україні й Росії), що деокупація більш ніж реальна.

Тому не правда те, що ЗСУ будуть будь-якою ціною штурмувати населені пункти до якихось дат – як завжди, будуть дивитися, як піде, і шукати слабкі місця в лавах ворога.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016 - 13:15
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет через специальное приложение для Android и iOS о подозрительной активности на супружеском ложе. Причем, уведомляются оба супруга. На такое изобретение создателей натолкнуло социсследование, согласно которому ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...