ЗСУ просунулись на Кінбурнській косі

З’явилася інформація про часткове звільнення Кінбурнської коси в Миколаївській області, звідки останніми місяцями російські окупанти атакували південь країни іранськими дронами-камікадзе.

Про це повідомляє телеграм-канал «Х..вий Херсон» з посиланням на «Воля медіа».

Офіційної інформації щодо ходу визволення Кінбурнської коси поки немає.

Нагадаємо, вчора було оголошено, що українські військові отримали завдання щодо звільнення Кінбурнської коси, яка є єдиною окупованою територією у Миколаївській області.

«Там залишається ворог, але ми продовжуємо його посувати. Зараз йде бойова робота і якщо ми поставили за мету звільнити всю Миколаївську область, то вона буде звільнена», — наголосила вчора начальник прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Кінбурн — це  османська фортеця, заснована в 15 ст. на Кінбурнській косі в гирлі Дніпра. Фортеця розташовувалася в західній частині Кінбурнської коси (нині біля с. Покровське Миколаївського району Миколаївської області).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве прорыв трубы обрушил на автомобили каменный дождь: фото, видео

29.05.2017 - 16:06
Печальное зрелище нынче в Киеве на Голосеевском проспекте, 27. Там воронка словно от снаряда 152 мм пушки. На самом же деле прорвало трубу диаметром два метра, да, видимо, сверху, так ...

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018
В горсовете Конотопа Сумской области ...