ЗСУ прорвали першу лінію оборони окупантів на півдні

Збройні сили України на південній ділянці фронту (Таврійський напрямок) подекуди прорвали першу лінію оборони російських окупантів і вийшли на проміжну. Про це вперше, але без подробиць заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

При цьому вона пояснила, що нашому просуванню вперед заважають суцільні мінні поля та інженерні укріплення загарбників на всіх панівних висотах.

З різних джерел відомо, що за два місяці контрнаступу ЗСУ максимально просунулися вперед на Мелітопольському піднапрямку (південніше Оріхова Запорізької області) та Бердянському (стик Запоріжжя і Донеччини південніше Великої Новосілки).

Ось що повідомив Генеральний штаб ЗСУ в вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин четвертого серпня про цю ділянку фронту:

«Противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ. Водночас Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае сняли на видео падение горящего метеорита

02.06.2018 - 13:15
На юге Китая успели заснять на видео падение метеорита. Известно, что космическое тело «приземлилось» в провинции Юньнань 1 июня. Одна из самых южных китайских территорий находится в тропической зоне, и ...

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017
Винницкая полиция задержала троих мужчин, ...