ЗСУ прорвали оборону росіян на Запоріжжі

На Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області) бійці Сил оборони минулої доби продовжували ведення наступальної операції, знищуючи ворога, крок за кроком звільняючи тимчасово окуповані території, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував наше просування вперед в районах Новопрокопівки та Новопокровки. Натомість загарбники змогли відтіснити наших захисників біля Вербового.

Дивись для порівняння скріншоти карти «DeepState» за 21 та 22 вересня. На останньому ми синіми і червоними стрілочками умовно позначили місця просування сторін.

При цьому командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський повідомив  CNN, що українські воїни прорвали оборону у Вербовому. Це інтерв’ю вийшло сьогодні зранку, але взяли його трохи раніше. Тому слова Тарнавського відображають загальну ситуацію — був прорив, але в ході постійних боїв ворог міг частину ділянки відбити…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Як зберегти зір

16.07.2016 - 12:36
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, завкафедри очних хвороб університету ім. Пирогова дає фахові поради Відблиски води чи мокрої дороги, яскраве сонце чи засніжені гори. Все це впливає на наші очі. ...