ЗСУ прорвали оборону окупантів на Донеччині

На Шахтарському (Вугледарському) напрямку минулої доби російські окупанти завдали авіаційні удари по районам Вугледара, Водяного, Пречистівки та Золотої Ниви.

А від ртилерійських обстрілів загарбників на цій ділянці фронту постраждали більше десятка населених пунктів, в тому числі, Вугледар, Водяне, Шахтарське, Новоукраїнка та Пречистівка.

Про це в ранішньому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» заявив: «Після масштабної артпідготовки наші воїни перейшли в наступ в напрямку Новодонецького…».

Це підтверджує у своєму Телеграм-каналі рашист і ватажок терористів квазіутворення ДНР Олександр Ходаковський. Начебто за кілька днів артилерійських обстрілів ЗСУ «розмінували» поля біля передових позицій ворога. А сьогодні штурмові групи ЗСУ на бронетехніці безперешкодно під’їхали до ворожих окопів і розпочали штурм, а техніка відійшла.

Причому Ходаковський стверджує, що це відбувається не тільки біля Новодонецького, але й під сусіднім Новомайорським.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Палермо несколько часов гулял бенгальский тигр: видео

29.01.2017 - 12:16
В главном городе Сицилии утром 28 января произошел довольно необычный инцидент. По улицам Палермо разгуливал бенгальский тигр по кличке Оскар. Как оказалось, хищник сбежал из цирка-шапито, приехавшего в Италию из ...