ЗСУ продовжують утримувати позиції в селі Іванівське

Сили оборони продовжують утримувати позиції в селі Іванівське між нескореним містечком Часовий Яр і раніше окупованим Бахмутом (Краматорський, а раніше Бахмутський напрямок).

Принаймні про це сьогодні заявив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман).

Мало того, о 9:18  у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він навіть опосередковано дорікнув командуванню за те, що ми не відходимо з населеного пункту:

«В Іванівському наші стоять, не дивлячись на цивільну карту бойових дій. Можливо ці позиції потрібні для подальшого розвитку наступальних дій з нашої сторони. Всіх задумів командування ми не знаємо, але стояти наразі там вкрай важко».

Декілька днів тому остаточну окупацію села зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Офіційні речники оперативно-стратегічного угруповання Хортиця це заперечили.

Однак американський Інститут вивчення війни (ISW) та Міністерство оборони Великобританії (останнє з посиланням на власну розвідку) припустили повну окупацію Іванівського…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018 - 19:15
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ряже других южных шахтерских городах ЛНР постепенно накаляется ситуация с горняками, требующими погашения долгов по зарплате на пока еще работающих шахтах. Бунтом это, конечно, назвать ...

В Киеве напали на участниц женского марша, видео

08.03.2018
В Киеве и некоторых городах ...

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015
У китайского самосвала на ходу ...