ЗСУ призупинили наступ окупантів в районі Очеретиного

Як по кілька разів на добу повідомляє пресцентр Збройних сил України, найбільший наступальний тиск російські окупати чинять на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку.

Майже щоденно авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» фіксує просування агресора на цій ділянці фронту.

Однак сьомого липня просування загарбників були мінімальні – в районі майже повністю окупованого села Євгенівка (район раніше окупованого селища Очеретиного).

Хоча ще шостого липня інтервенти захопили щонайменше в п’ять разів більше території біля Євгенівки та сусідніх Лозуватського і Новоселівки Першої.

Дивись скриншоти карти, на яких втрачені за добу ділянки, на яких закріпилися загарбники, «DeepState» позначає червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Шахтер» перед матчем с «Ромой» разгромил «Черноморец». Видео голов

16.02.2018 - 21:42
Донецкий «Шахтер» подтверил свой статус лидера текущего чемпионата страны блестящей победой над одесским «Черноморцем». В стартовом матче весенней части чемпионата горняки отгрузили пять сухих голов в ворота одесситов. Дубли оформили ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...