ЗСУ пришвидшили просування вперед на Мелітопольському напрямку

Бійці Збройних сил України досягли великих успіхів у районі села Роботиного на Мелітопольському напрямку (західна частина Запоріжжя, південніше міста Оріхів).

Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), вказавши причину досягнень:

«Українська техніка може вільно пересуватися в цьому районі через розмінування українськими силами мінних полів».

В свою чергу, телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на західних англомовних OSINT-дослідників про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«Продовжуються бої в селі Роботине, де ЗСУ має просування. Також західніше села Роботине ЗСУ звільнили 1,52 квадратних кілометри території в напрямку села Копані. Орки втратили на цій ділянці 2,15 кв. км. Також у ЗСУ є просування на південний-схід від Роботиного в напрямку Вербового, де орки втратили за добу 3,8 кв. км території. Бої на даному напрямку продовжуються…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как охранник Порошенко оттер российского журналиста

16.02.2019 - 22:20
Как мы ранее сообщали, в Германии на полях Мюнхенской конференции по безопасности президент Украины Петр Порошенко отказался отвечать на вопросы пропагандистов с российского телеканала, призвав журналистов РФ извиниться перед нашей ...