ЗСУ повторно підірвали міст північніше Бахмуту

Підірвано залізничний міст північніше Бахмуту над трасою М-03 ще одинадцятого грудня. Це зробили Збройні сили України.

Сьогодні блогер «Necro Mancer» розповів, що залишки зруйнованого ЖД-мосту підірвали ще раз, щоб звільнити від них автомобільну дорогу – вона потрібна ЗСУ і місцевим жителям. Дивись відео.

Тим часом, боєць ЗСУ «Передович0к», який воює в Бахмуті, пише, що відступ з міста, очевидно, погіршить наше положення, однак у нас поки що нема сил для зупинки агресора. Йдуть дуже важкі бої з переважаючими силами противника.

Речник Східного угруповання ЗСУ полковник Сергій Череватий додає інформації більш загального характеру:

«Перевага ворога в снарядах суттєво знизилась. Якщо враховувати точність нашої артилерії, то ми десь виходимо на паритет. Водночас наші високоточні системи щодня знищують російські польові склади, казарми та засоби ураження… Найманці з досвідом з ПВК Вагнера навчають новоприбулих базових елементів тактики бою… Їм не вдається найголовніше — системно прорвати нашу оборону».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017 - 21:01
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...