ЗСУ повністю вийшли з Соледару на нові позиції

Сьогодні офіційна особа з ЗСУ — речник східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий — підтвердив, що Сили оборони повністю вийшли з Соледару.

Під час стримування орди російсько-фашистських окупантів, кількість яких у п’ять разів переважала український гарнізон, було завдано величезних втрат ворогу. За словами Череватого, втрати загарбників в боях за Соледар можна порівняти з втратами російської армії під час двох чеченських війн. 

Також офіцер зазначив, що українські захисники відійшли на підготовленні раніше позиції, де й зайняли оборону. Було виконане завдання — не допустити швидкий прорив фронту й організувати нові рубежі оборони. Під час залишення міста не було допущено взяття в полон українських військових.

Нагадаємо, окупанти почали заявляти про захоплення Соледару ще з 10 січня, в Міноборни РФ про це відрапортували 13 січня, що спростував Генштаб ЗСУ. Після цього бої тривали на околицях міста. Але декілька днів тому відбувся відхід, про що Череватий сьогодні і розповів ВВС News Україна.

Чесно кажучи, не зрозуміло, чому таку важливо суспільну інформацію надають в коментарях окремим ЗМІ, а не оголошують офіційно для всіх на рівні Генштабу чи Міноборони.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет взрывает клип Red Hot Chili Peppers с Энтони Кидисом, на котором лишь шляпа и усы

09.09.2016 - 15:09
Вон критики пеняют, что «Ленинград» поет про «сиськи» или наша Светлана Лобода к заставке своей новой песни «Твои глаза» ставит откровенный ракурс женского бюста… А посмотрите, что делает культовая рок-группа Red ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...

Путин начал экстренную переброску войск на границу с КНДР: видео

21.04.2017
Ситуация вокруг Северной Кореи накаляется. ...

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016
Винничане не обошли внимание шестой ...