ЗСУ повністю вибили російських окупантів зі Степового

Бійці Сил оборони за минулу добу відбили вісімнадцять атак російських окупантів в районі Авдіївки та сусідніх Новобахмутівки, Степового, та Сєверного. Агресор намагається оточити Авдіївку.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш зробив фактично сенсаційну заяву про те, що станом на зараз інтервентів немає в селі Степове північніше Авдіївського коксохімічного заводу.

Хоча за останніми даними американського Інституту вивчення війни (ISW) та авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап «DeepState», загарбники закріпилися у східній чверті села. Сіра зона проходить по центру Степового. А ЗСУ надійно утримують західну половину населеного пункту. Тобто за сьогодні наші Сили оборони змогли вибити з населеного пункту загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016 - 16:26
Ездовыми собаками, сегодня, никого не удивить. А вот кот, который бы тянул упряжку – большая редкость. Но таковые существуют. И доказательство тому, видеоролик, который мы разместили ниже. ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...