ЗСУ повністю вибили окупантів з Кліщіївки

На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони за результатами ведення наступальних (штурмових) дій здобули успіх в районі села Кліщіївка (південніше Бахмута) та закріплюються на досягнутих рубежах.

Сьогодні в Мережі з’явилися повідомлення про звільнення села. Вони підкріплювалися відповідним фото наших бійців. 

Підтвердив інформацію і голова Офісу президента Андрій Єрмак, який теж оприлюднив це фото і підписав його «Україна завжди повертає своє».

Нагадаємо, напередодні про звільнення Кліщіївки повідомив полк Костуся Калиновського, але через короткий проміжок часу видалив свій пост (явно попросили в командуванні).

Також вчора військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» творчо дав зрозуміти, що в Кліщіївці загарбників немає. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...