ЗСУ потужною ракетою знищили базу окупантів під Бахмутом

Збройні сили України знищили опорний пункт російських загарбників в окупованому прифронтовому селищі Курдюмівка Донецької області (південніше Бахмута).

Про це сьогодні повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідний ролик з коментарем: «Щось жахливе сталося з опорником окупантів. Вірогідно, це використання JDAM».

Ролик знято безпілотним літальним апаратом. Спочатку показано надзвичайно потужний одиночний вибух. Це точно щось в рази міцніше за артилерійський снаряд, подібне авіабомбі чи ракеті. Підтверджують це й наслідки вибуху: глибока воронка в руїнах, з яких інтервенти намагаються витягнути своїх «двохсотих».

JDAM (Joint Direct Attack Munition) — це обладнання, яке кріпиться на авіабомбу та дозволяє їй планувати на відстань до 28 кілометрів і високоточно наводитися на цілі за допомогою GPS.

Разом з тим досі немає точної інформації про те, що у Збройних сил України вже є літаки, здатні запускати авіабомби з JDAM. Хоча точно відомо, що антирадарні ракети HARM наші літаки вже давно запускають.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015 - 18:11
Почти каждый человек обладает каким-нибудь талантом. Но такой неспособности к запоминанию двух рифмованных слов, пожалуй, нет ни у кого. На видео подробней. ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...