ЗСУ посилили оборону Бахмута

Виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат, щоб створити необхідні умови для звільнення України. Так сьогодні у своєму Телеграм-каналі охарактеризував головне завдання Сил оборони на Бахмутському напрямку командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський.

Генерал розповів, що приймає конкретні рішення з польовими командирами в самому Бахмуті і заявив: «Українські військові утримують фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам».

Багато в чому це відбувається завдяки довірі наших захисників особисто до Олександра Сирського (якщо вірити «Бахмутському Демону», його позивний Бетон).

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив про просування загарбників в Бахмуті:

«Ситуація в центрі міста найбільш важка. Командування ПВК Вагнера відправило найбільш здібні бойові групи, які мати досвід війни в Лівії, Сирії, Малі. Вулиця Базарна повністю перейшла під контроль ворога, бої йдуть по вулиці Незалежній, Торговій, Соборній. Стримуємо усіма силами, зараз найголовніше, не дати ворогу пробитись до центра, там наразі просто м’ясорубка».

Нагадаємо, у гарнізону є можливість для відступу, шляхи постачання працюють. Тобто ситуація під контролем.

На відео внизу кадри вуличних боїв, що ведуть у Бахмуті українські захисники з батальону «Скала».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Хозяин ресторана «Сулугуни» опубликовал новое видео задержания Саакашвили

12.02.2018 - 16:40
Помимо Давида Сакварелидзе, видео задержания Михаила Саакашвили опубликовал еще и владелец ресторана «Сулугуни» Андрей Задорожный. По его словам, это была «жесть», его сотрудники чуть не умерли со страха. Задорожный пишет, ...