ЗСУ полонили групу окупантів у Мар’їнці

Традиційно для останніх тижнів Бахмут та Мар’їнка (під Донецьком) в зведеннях Генерального штабу Збройних сил України згадуються разом в якості «епіцентрів бойових дій».

В тому числі, сьогодні про це заявив речник ГШ ЗСУ Олександр Штупун, який також розповів, що на Донецькому напрямку відбито атаки противника в районі Мар’їнки. Ворожих обстрілів зазнали Красногорівка, Георгіївка, Побєда та Новомихайлівка.

В свою чергу, активіст і волонтер Володимир Золкін розповів, що наші захисники взяли в полон трьох загарбників: Ришат Ринатович Гарифуллін 1989 року народження з Казані, Станіслав Олегович Юхнін 1989 р. н. з Кургану і Шаміль Асхабович Мухаєв 1979 р. н.

На представленому відео вони «дають інтерв’ю», лежачи на спинах в кузові позашляховика зі зв’язаними руками і відкритими обличчями.

Проукраїнський блогер з Донецька «Necro Mancer» уточнив, що їх взяли в полон саме в Мар’їнці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018 - 15:02
Забавная история произошла в Черняховске Калининградской области России. Там военные умудрились перевернуть САУ Акация. Причем, что называется, накаркали. САУ должна была заехать на тягач, кто-то за кадром бодро призывал «ну ...

Активисты АВС задержали пьяных таможенников на работе: видео

19.02.2019
Сотрудники таможенной службы попали на ...