ЗСУ покращили тактичне положення на Луганщині, – ЛОВА

На окремих ділянках фронту на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) та Сіверському напрямках минулої доби бійці Збройних сил України відновили втрачені раніше позиції та покращили тактичне положення.

Про це у сьогоднішньому зведенні заявила Луганська обласна військова адміністрація, на жаль, без подробиць і конкретних географічних локацій. Натомість досить докладно розповідається про атаки російських окупантів:

«На Куп’янському напрямку противник здійснив шістнадцять атак на позиції наших військ, зокрема, на ділянках: «Коломийчиха – Стельмахівка», «Коломийчиха – Мясожарівка», «Ковалівка – Новоєгорівка», «Площанка – Макіївка». Успіху загарбники не мають.

На Лиманському напрямку відбито дві атаки росіян на ділянках «Червонопопівка – Іванівка» та «Житлівка – Терни». Втрат позицій не допущено.

На Сіверському напрямку окупанти спробували атакувати від Золотарівки».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Винницкий госпиталь принял раненных непосредственно с поля боя: видео

21.12.2016 - 19:41
Минуя лечебные учреждения у линии разграничения, со Светлодарской дуги раненых стали доставлять далеко в тыл. Винницкий военный госпиталь уже принял 12 бойцов. Практически всех уже прооперировали. Это первая эвакуация непосредственно ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...