ЗСУ покращили своє становище у Бахмуті

Останніми днями становище наших захисників, які продовжують утримувати маленьку частину Бахмута, покращилося! Адже Сили оборони відбили в російських окупантів кілька висот біля міста, що дозволяє більш влучно працювати по загарбникам.

Про це сьогодні ввечері повідомив боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде телеграм-канал «Передович0к». Також він описав наші вдалі контратаки на флангах Бахмута, які ми згадували раніше, та сподівання на справжній масштабний контрнаступ:

«Ми спостерігаємо за ними, все як на долоні, тому, треба ще більше сюди людей і почнеться «діскотека». Але підрив греблі не допоможе кацапам, це не зупинить нас».

Тим часом, вітчизняний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» сьогодні ввечері оновив свою мапу. На ній Сили оборони так само утримують кілька будинків на південно-західній околиці Бахмута.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Гассиев в сумасшедшем бою нокаутом открыл себе путь в финал с Усиком. Видео

04.02.2018 - 02:17
Украинец Алексанр Усик получил соперника в финале Всемирной боксерской суперсерии. Им стал российский боксер Мурат Гассиев, который в ярком полуфинальном бою сумел отправить в нокаут  обладателя пояса WBA Юниера Дортикоса ...