ЗСУ покращили ситуацію у гарячих точках фронту

ЗСУ покращили ситуацію в горячих точках фронту. Про це сьогодні детальніше, ніж зазвичай, розповів президент країни. Зеленський підкреслив, що знищення ворога на Донбасі наближає наші дії по визволенню усієї окупованої частини країни.

«Ми вирівнюємо ситуацію, робимо все, щоб підготувати наші дії – заплановані на найближчу перспективу», – заявив глава держави.

Зеленський заслухав докладні доповіді на Ставці щодо кожної бойової позиції, кожного гарячого спрямування. «Бахмутський напрямок, ОСУВ Хортиця — була доповідь командувача генерала Сирського. Як захищаємо наші позиції, як посилюємо саме цей напрямок і скільки забираємо сил ворога», — додав він.

Президент розповів, що на засіданні про Вугледарський напрямок доповідав генерал Юрій Содоль.

«Ситуація дуже непроста. Боремося. Ломаємо окупанта і завдаємо Росії надзвичайно відчутних втрат. Ще раз і ще раз повторюю: чим більше Росія втратить саме там, тим швидше зможемо завершити цю війну перемогою України», — заявив він.

Зеленський додав, що про ситуацію на Одеському напрямку доповідав генерал Андрій Гнатов. За його словами, ситуація на півдні без змін, військові контролюють усі можливі перспективи.

Окрім того, обговорювалися ситуації на Запорізькому напрямку.

«Обов’язково — Північний напрямок, Київ. Була доповідь генерала Наєва. Генерал доповів, що ситуація повністю під контролем, як і по всьому північному кордону», — заявив глава держави.

Глава МВС Ігор Клименко на засіданні Ставки розповів про формування нових бригад «Гвардії наступу».

«Є дуже хороші результати. Це дуже корисний досвід того, як можна і потрібно мотивувати людей, і такий формат роботи як на Ставці, так і в інформуванні з управління обороною підтримуватиму. Хочу, щоб наші люди знали і розуміли, що і як ми готуємо, що та як ми контролюємо», — зазначив Зеленський.

Президент додав, що обговорювалися також воєнні питання, деталі дій розвідки.

«Але хочу, щоб саме зараз у наших людей була передбачуваність. І відчуття – відчуття, що Україна рухається до своїх цілей», – наголосив глава держави.

Додамо, що за останній тиждень ЗСУ завдали ворогу великих втрат під Вугледаром, відкинувши його суттєво назад. Бахмут теж тримається, там росіян відтіснили в приватному секторі, але вони просунулися північніше міста з боку Красної Гори.

Що стосується Кремінського напрямку, то звідти хороші новини були сьогодні зранку — вперше за декілька тижнів ЗСУ почали відсувати окупантів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016 - 12:59
Процесс полной разборки iPhone занимает 11 секунд На сегодняшний день в мире существует около одного миллиарда устройств компании Apple, и с этим приходит «большая ответственность», по словам генерального директора компании ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...

Появилось видео, как Ляшко катается на велосипеде по ресторану

04.12.2017
В минувшее воскресенье лидер Радикальной ...