ЗСУ показали знищення підрозділу окупантів під Бахмутом

Майже всі підрозділи Збройних сил України на своїх медіаресурсах зараз активно закликають українців донатити, в першу чергу, на FPV-дрони-камікадзе. Тому що це самий дешевий і ефективний спосіб знищення російських окупантів – по п’ятсот баксів за кожного.

Наприклад, бійці підрозділу «Сігнум» такими баражуючими боєприпасами вразили десяток загарбників (пів взводу), які фактично захопили нашу позицію на Бахмутському напрямку, але ненадовго.

У Телеграм-каналі «SIGNUM» наші захисники оприлюднили відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих як самими дронами-камікадзе, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Спочатку вони по черзі прямими влучаннями вбили трьох інтервентів, які намагалися заховатися в бліндажі. Потім мінімум ще чотирьох, які сподівалися заховатися у сусідніх вирвах та окопах.

А далі щонайменше поранили ще трьох загарбників, які вже тікали з позиції – влучити прямо в рухому ціль важче, тому тут у інтервентів більше шансів на виживання. Хоча нерідко поранення в сірій зоні стає просто більш розтягнутою смертю.

Можемо бути впевненими, що агресор нищився на нашій позиції, з коментаря: «Додаю ще одне відео зі штурму расіянами наших позицій на Бахмутському напрямку. Штурм вдало відбито, майже всі мразоти подохли, інші поранені».

Блогер «German_Observer» геолокував місце події – Кліщіївка, точні геодезичні координати: 48.520667, 37.989694.

В підсумку «Сігнум», звісно, теж просить донатити на дрони-камікадзе: «Мені цікаво, чи залишились ще люди, які вважають FPV дрони переоціненими? Дякуємо тим, хто вірить в нас, в FPV-дрони та допомогає нам гнути кацапів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили опорник «ДНР» с террористами: новое видео

18.02.2019 - 10:33
Блогер и офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц сегодня опубликовал свежее видео, на котором запечатлен взрыв на ДОТе (долговременной огневой точке) террористов. Это стало ответкой Объединенных сил за постоянные ...

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015
Компания Google назначила руководителя направления ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании ...