ЗСУ показали атаку дронами на окупантів

За перші вісімнадцять годин третього лютого авіація Сил оборони завдала чотири удари по місцях концентрації живої сили і військової техніки російських окупантів і ще один по позиції їх зенітно-ракетного комплексу.

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

Оскільки справжня авіація не може задовільнити потреб фронту, наші захисники продовжують покладатися на фронтову безпілотну.

На першому відео дрон 110-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені генерал-хорунжого Марка Безручка влучно скинув ручну гранату в ворожий бліндаж. Один інтервент одразу стрибнув в «нору» (швидше за все, вхід у неї під кутом, щоб осколки зупинялися землею).

А другий нахилився до гранати, вірогідно сподіваючись її викинути з бліндажа, але вона в цей момент вибухнула – шансів на виживання у нього мало.

На другому відео двоє лежачих на землі загарбників після розриву біля себе іншої ручної гранати залишилися живими, бо рухалися одразу після нього, однак швидше за все поранені.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Действие пули при попадании в различные предметы

16.12.2015 - 19:03
Показанное на видео —  лишено практического смысла. Но весьма наглядно… ...

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015
Big Delta представляет собой гигантский 3D ...

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017
Компания Bugatti создала при участии ...