ЗСУ почали ефективно використовувати КАБи

«Торецьк росіяни обстрілюють нещадно», — лаконічно повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон».

Підтверджує це і блогер та водночас лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер», вказуючи, що ворог робить акцент саме на керовані авіаційні бомби: «Таке відчуття, що КАБи на Торецьк падають частіше ніж снаряди арти…».

Але цілком несподівано він тут же вказав і на певний позитив: «Проте точність (у загарбників) максимально хренова на відміну від нашої авіації, яка також працює на цьому напрямку. Виходить так, що КАБів в них в десятки, сотні разів більше, але кількість влучань однакова, бо наші майже гарантовано бʼють в ціль».

Однак кількість також має значення, адже КАБи в будь-якому випадку несуть величезні руйнування і хай навіть випадкові, але все-таки смерті.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016 - 18:31
Российские журналисты решили провести анализ неологизмов украинского языка и в качестве эксперта привели мнение беглого экс-премьера Николая Азарова. Это не шутка! В сюжете телеканала «Мир» Николай Янович рассуждает о том, ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...