ЗСУ підірвали ворожі танки під Вугледаром

Під Вугледаром Донецької області бійці Збройних сил України знищили або принаймні вивели з ладу два танки російських окупантів. Про це повідомив воєнний експерт «DeepState», який геолокував місцевість на відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, але на цей раз його оператори, схоже, лише спостерігали за ворогом, а основну роботу зробили наші сапери – швидше за все, танки підірвалися на протитанкових мінах.

Дві машини одна за одною швидко їхали по полю, вірогідно, атакували наші позиції. Біля лісосмуги перший танк підірвався й зупинився. Видно, як його екіпаж вилазить назовні.

В цей час інший танк на високій швидкості оминає перший і теж підривається, розвертається на 90 градусів вліво, в’їжджає в посадку й зупиняється.

Очевидно, екіпаж другого танку не зрозумів, що сталося з першим.

Про підриви на протитанкових мінах свідчать характерні «земляні» вибухи з епіцентрами під машинами і те, що танки вибухнули один біля одного (на сусідніх мінах).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015 - 18:09
Big Delta представляет собой гигантский 3D принтер, достаточно большой, чтобы напечатать здание. Как утверждает WASP, итальянская компания, которая его собрала, он является самым большим 3D принтером в мире, и предназначен для ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...

Кличко отчитал водителя фуры за летнюю резину: видео

19.12.2017
Обильные снегопады традиционно приводят к ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...