ЗСУ підірвали три вантажівки з боєприпасами російських окупантів

Бійці Сил оборони знищили автомобільну колону (три вантажівки «КамАЗ») з боєприпасами, яка почала розвантажуватися в дванадцяти кілометрах від лінії фронту на Ізюмському напрямку (вірогідно, мається на увазі офіційно Лиманський).

Про це сьогодні о 8:46 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і боєць 24-ої окремого штурмового батальйону «Айдар» п’ятої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

З його коментаря можна зрозуміти, що наближення ворожої колони на таку близьку відстань до лінії фронту було помилковим нахабством:  «…Гарно було! Схоже, проблеми із взаємодією у орків в рази більші ніж у нас».

Чим саме були вражені «КамАЗи», не вказано. Швидше за все, артилерією, але не можна виключати і дрони-камікадзе.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019 - 09:53
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное видео из серии «шмаки-бум». На этот раз целью расчета противотанкового управляемого ракетного комплекса стал ДОТ (долговременная огневая точка) террористов в основе моста. ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...