ЗСУ підірвали міст на трасі під Бахмутом

Російські окупанти вже кілька тижнів, як захопили східні і південні окраїни Бахмута, а також постійно штурмують і обстрілюють місто з артилерії. Тим не менш, командування лише з тринадцятого лютого заборонило в’їзд до міста цивільних та представників засобів масової інформації.

Про це, зокрема, розповів легендарний командир підрозділу аеророзвідки Збройних сил України «Птахи Мадяра», дивись відео. Зокрема, він вказав на можливість заходу в місто ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Дивись відео.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті та веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», повідомив, що минулої ночі в місті була знищена ДРГ окупантів, які «косили під наших».

Гуманітарну допомогу місцевим жителям військові доставлятимуть в Бахмут самостійно.

Також стало відомо, що на днях саме ЗСУ, про всяк випадок, взірвали міст на трасі Бахмут – Костянтинівка. Зайвий доказ того, що ми цією дорогою вже не користуємося.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016 - 23:50
Детей нужно не только родить, но и научить их всему необходимому для жизни. На видео, кошка пытается показать совсем маленькому котенку, как пить воду из миски. По всей вероятности, до ...

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017
Беспечность жителей развитых западных стран ...