ЗСУ підірвали казарму з окупантами на Херсонщині

Бійці Збройних сил України двома високоточними снарядами американської реактивної системи залпового вогню типу HIMARS влучили по базі російських загарбників в районі окупованого міста Скадовськ Херсонської області.

Про це сьогодні з посиланням на невказані джерела в спецслужбах РФ повідомив російський Телеграм-канал «Досье Шпиона», сама ж подія сталася тридцятого жовтня цього року.

В результаті були ліквідовані одинадцять і поранені чотирнадцять інтервентів (разом більше середнього взводу) зі 104-го десантно-штурмового полку 76-ої ДШ бригади повітряно-десантних сил ЗС РФ, постійні пункти дислокації якої розташовані в Псковській області.

Відстань між Скадовськом і найближчою вільною територією становить близько п’ятдесяти кілометрів. Це справді доступна дистанція для снарядів HIMARS, які б’ють на 80 км.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016 - 19:58
На этом видео разгорается настоящая битва. Битва за молоко, между котом и козленком. Не проявляя особой агрессии, они пытаются перехватить друг у друга бутылку с соской. ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...