ЗСУ підірвали двох роботів російських окупантів

Бійці Сил оборони знищили скидами гранат з безпілотних літальних апаратів дві роботизовані платформи, які не лише переміщувалися в автоматичному режимі, але й вели вогонь зі встановлених на них автоматичних станкових гранатометів АГС-17.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив Станіслав Бунятов (Осман) — блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту.

Він оприлюднив фотографію, зроблену безпілотним літальним апаратом. Чітко видно і платформи, і встановлені на них АГС-17.

Потрібно віддати належне загарбникам — на перший погляд ідея виглядає дуже потужно. Обидві сторони вже демонстрували роботів-транспортерів, але це перший помічений нами випадок бойового використання робота, здатного вести інтенсивний вогонь.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016 - 14:12
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку украинской бронетехники. Морпехи этой южноазиатской страны успели оценить первую партию БТР-4М «Буцефал», поэтому в оборонном ведомстве решили не ограничиваться заказом 55 единиц. Как сообщает портал janes.com, ...

Кот осмысленно играет на пианино (видео)

08.02.2016
Талантливыми и с хорошим музыкальным ...