ЗСУ підірвали двох роботів російських окупантів

Бійці Сил оборони знищили скидами гранат з безпілотних літальних апаратів дві роботизовані платформи, які не лише переміщувалися в автоматичному режимі, але й вели вогонь зі встановлених на них автоматичних станкових гранатометів АГС-17.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив Станіслав Бунятов (Осман) — блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту.

Він оприлюднив фотографію, зроблену безпілотним літальним апаратом. Чітко видно і платформи, і встановлені на них АГС-17.

Потрібно віддати належне загарбникам — на перший погляд ідея виглядає дуже потужно. Обидві сторони вже демонстрували роботів-транспортерів, але це перший помічений нами випадок бойового використання робота, здатного вести інтенсивний вогонь.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Какие развивающие игрушки необходимы ребенку до 6 месяцев

11.09.2016 - 20:39
Количество развивающих игрушек для маленького ребенка поражает разнообразием выбора. Но не окажется ли очередная покупка пустой тратой денег? Молодая мама Юлия Янчар, на собственном опыте столкнувшаяся и с этой проблемой, ...

Под Кабмином проходит Конопляный марш: видео

19.05.2018
Под зданием правительства в Киеве ...