ЗСУ підірвали два ворожих танки

Розрахунок вітчизняного протитанкового ракетного комплексу «Стугна» однієї з бригад Десантно-штурмових військ Збройних сил України одною протитанковою керованою ракетою влучив одразу в два російських танка, які стояли дуже близько один біля одного (один тягнув іншого на буксирі?).

Про це на своїй сторінці в соціальній сторінці «Фейсбук» повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, складене з двох частин (дивись також відповідні скріни).

Перша знята з монітора пульта керування ПТРК. Видно політ ПТУРа і його влучання в місце між танками, а також подальшу сильну пожежу. Чути розмови наших захисників, які радісно констатують, що палають обидва танки.

Друга частина знята безпілотним літальним апаратом і дає незрівнянно більш якісну картину. Чітко видно, що правий танк постраждав значно сильніше: полум’я виривається з його башти і дула (тобто, він палає всередині). Лівий танк отримав менш критичні пошкодження.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Антироссийские акции прошли в Николаеве: видео

21.03.2017 - 16:45
География акций против банков с российским капиталом растет. После «бетонирования» отделений в Киеве, Тернополе, Днепре и обкладывания кирпичами в Краматорске, красочное действо прошло в Николаеве. В городе корабелов до 30 ...

Киев снова затопило: видео

19.08.2018
В Киеве мощнейший ливень в ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...