ЗСУ підірвали дамбу і затопили північні околиці Бахмута

На північно-західній околиці Бахмута підірвана дамба на досить великому ставку Північний. Як повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, великий об’єм води пішов нижче по течії на північний схід – на залізничну станцію Ступки.

Блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» на мапі позначив місце прориву дамби червоним значком.

Хто саме підірвав дамбу, точно невідомо, але це вигідно Збройним силам України. Адже потік води перешкоджає шлях російським окупантам, які вже точно повністю захопили сусіднє Ягідне та Ступки.

Це підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Щоб запобігти прориву супротивника, на північ від Бахмута підірвали дамбу. Вода з Північного ставка пішла — заливає Ступки, нижні вулиці. Північний ставок з’єднаний невеликою річкою із восьмим ставком. Восьмий – з озером. Джерела із місць повідомляють, що води буде дуже багато».

Восьмий ставок знаходиться вище по течії річки (південніше Хромового) і теж перебуває під контролем ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017 - 15:39
Тяжелая бойня, о которой массово утром 25 февраля писали жители Донецка и округи, затихла к обеду. Последнее замеченное нами сообщение: «12:21. Аэропорт – Спартак — ЯБП бои продолжаются. Стрелковое, минометы, ...

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017
Официальный сайт Формулы-1 к концу ...