ЗСУ підірвали БТР з російськими окупантами

На Авдіївському напрямку мінімум четверо російських окупантів сховалися від наших захисників в раніше спаленому бронетранспортері, рятуючись від FPV-дронів-камікадзе, які літали над ними, як бджоли.

Крім того, саме в цей момент над загарбниками висів безпілотний літальний апарат 47-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України, який все побачив. А незабаром через бокові двері в БТР залетів дрон-камікадзе і там вибухнув.

Шансів на виживання у тих, хто був всередині, було мало. Загалом ховатися у нерухомій розбитій техніці — не дуже вдала ідея, адже корпус БТР різко посилив вражаючу силу вибуху. Тоді ж як на відкритій місцевості один дрон-камікадзе може вбити здебільше одну ж людину – в яку влучить.

Про це розповів у своєму Телеграм-каналі блогер і волонтер Сергій Стерненко.

У свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» показав фотографію оператора дронів-камікадзе з 47-ої бригади ЗСУ, який відпочиває після виконаної роботи.

Тут дуже цікаві вказані параметри роботи воїна: станом на 8:30 він зробив вже 35 вильотів, використавши весь запас дронів, який мав – 35. 31 з них влучив у ціль, три були збиті ворогом, ще один – заглушений.

Наш захисник чекає, доки йому підвезуть нові FPV-камікадзе, яких постійно потрібно все більше. Всі причетні підрозділи ЗСУ просять українців якомога більше донатити на них… При цьому залишається загадкою, чому держава не закупить їх одразу в потрібній кількості, адже ціна більш ніж доступна для бюджету.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео сильного пожара на военном заводе в России

24.03.2017 - 22:19
В России на территории порохового завода в Казани произошел пожар. Один человек погиб. Возгорание возникло в цехе готовой продукции. По данным спасателей, пожарным удалось локализовать возгорание на площади 400 квадратных метров, ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...